شهردار فرون آباد در حاشیه تخریب ساخت و ساز غیرمجاز گفت: دفاع از حقوق شهر و شهروندان از اولویت های مهم مجموعه شهرداری است.

شهردار فرون آباد در حاشیه تخریب ساخت و ساز غیرمجاز گفت: دفاع از حقوق شهر و شهروندان از اولویت های مهم مجموعه شهرداری است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد، با هدف صیانت از حقوق شهر و شهروندان و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز صبح امروز سه شنبه 22 خردادماه شش مورد جلوگیری، جمع آوری مصالح و تخریب ساخت و ساز غیرمجاز در محدوده حریم شهر انجام شد. مهندس محمد عسگری فرد شهردار فرون آباد رویکرد جدی مدیریت شهری مبنی بر جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز را یادآور شد و افزود: با متخلفان ساختمانی بدون اغماض و مطابق مقررات و قوانین برخورد و از فعالیت آن‌ها با قاطعیت جلوگیری می‌شود و در همین راستا پرسنل گشت ساختمانی شهرداری به طور شبانه روزی و مستمر و به صورت محسوس و نامحسوس به منظور مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در محدوده و حریم شهر گشت زنی کرده و از هرگونه تخلفات ساختمانی جلوگیری می‌کنند. وی بیان داشت: مهمترین عاملی که باعث می شود شهرداری شهروندان را به سمت ساخت و ساز اصولی و با پروانه ساختمانی تشویق کند، بحث جلوگیری از سوداگری عده ای سودجو، پیشگیری و ایمن سازی شهر به لحاظ شهرسازی است که معمولاً در ساخت و سازهای غیرمجاز به دلیل نبود نظارت، موضوع سه گانه شهرسازی، بهداشت و ایمنی رعایت نمی شود و در مقابل کوچکترین حادثه مشکلاتی را برای خود شهروندان و شهر ایجاد می نماید. شهردار فرون آباد عنوان کرد: برای جلوگیری و رفع تخلفات ساختمانی آشکار افراد قانون گریز و در راستای حفظ حق و حقوق شهر محکم ایستاده‌ایم و از کلیه شهروندان محترم و سازندگان تقاضا می گردد از هرگونه ساخت وساز بدون پروانه یا خلاف مفاد پروانه خودداری نموده و با توجه به این که نظر شهرداری مبنی بر تخریب این نوع تخلفات می باشد از هدر رفت سرمایه خود جلوگیری به عمل آورند و با مراجعه به شهرداری ضمن آشنایی با مقررات و دستور العمل های قانونی و دریافت پروانه ساختمانی صرفاً بنابر مفاد پروانه و دستورالعمل ها و مقررات اقدام نمایند. 
 

Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1

0 نظر

ثبت دیدگاه